You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Koszyk jest pusty!

Spodnie

Doskonałym uzupełnieniem kurtki żeglarskiej są spodnie, które skutecznie osłonią nogi i tułów przed wiatrem i wodą. Proponujemy sztormiaki, które zostały zaprojektowane w formie ogrodniczek. Dzięki temu zakryją ciało od kostek, aż po klatkę piersiową skutecznie eliminując ryzyko dostania się wody pod ubranie nawet przy silnych opadach deszczu i zacinającym wietrze. Nogawki na dole są zapinane na rzep, by jeszcze bardziej zwiększyć szczelność ubrania. Zapoznaj się z ich specyfikacją, a przekonasz się o doskonałej jakości ich wykonania: solidny materiał, wytrzymałe szwy, zabezpieczenia zwiększające szczelność.

Męskie spodnie żeglarskie - odzież dopasowana do Twoich potrzeb

Na morzu nie ma miejsca na żadne słabości. Wie o tym każda osoba, która choć raz wybrała się na pełną żeglugę. Każdy element stroju żeglarskiego musi być idealnie dopasowany i nie pozostawiać ani centymetra wolnej przestrzeni, gdzie może dostać się woda, gdyż mokre ubranie będzie powodowało uczucie dyskomfortu. Przy zacinającym wietrze to uczucie będzie jeszcze bardziej spotęgowane. Dlatego też, jeżeli potrzebujesz profesjonalnych elementów odzieży żeglarskiej, to w naszym asortymencie jest ich pod dostatkiem.

Spodnie sztormiaki – komfort w każdym wydaniu

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy różne modele sztormiaków, dzięki czemu możesz wybrać elementy stroju żeglarskiego dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. Różnią się one od siebie warstwą kolorystyczną oraz stylem kroju, lecz ich parametry wytrzymałościowe pozostają niezmiennie wysokie. Na stanie dysponujemy wieloma rozmiarami tej części garderoby, dlatego jesteśmy przekonani, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.


Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 02

Sztormiak spodnie męskie - model 02 Sztormiak spodnie pełnomorskie, wykonane są z tkaniny Belgijskiej firmy Concordia, 100% poliamidowej z membraną natryskową. Wszystkie szwy uszczelniane są taśmą przeznaczoną do odzieży technicznej. Specjalis..

710,00zł Netto: 577,24zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 08

Sztormiak spodnie męskie - model 08      Sztormiak spodnie pełnomorskie, wykonane są z tkaniny Belgijskiej firmy Concordia, 100% poliamidowej z membraną natryskową. Wszystkie szwy uszczelniane są taśmą przeznaczoną do odzieży..

710,00zł Netto: 577,24zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 09

Sztormiak spodnie męskie - model 09      Sztormiak spodnie pełnomorskie, wykonane są z tkaniny Belgijskiej firmy Concordia, 100% poliamidowej z membraną natryskową. Wszystkie szwy uszczelniane są taśmą przeznaczoną do odzieży techn..

810,00zł Netto: 658,54zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 14

Sztormiak spodnie męskie - model 14     Sztormiak spodnie pełnomorskie stworzone z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światow..

980,00zł Netto: 796,75zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 13

Sztormiak spodnie męskie - model 13     Sztormiak spodnie pełnomorskie stworzone z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światow..

780,00zł Netto: 634,15zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 10

Sztormiak spodnie męskie - model 10      Sztormiak spodnie pełnomorskie, wykonane z tkaniny Belgijskiej firmy Concordia, 100% poliamidowej z membraną natryskową. Wszystkie szwy uszczelniane są taśmą przeznaczoną do odzieży technicz..

780,00zł Netto: 634,15zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 11

Sztormiak spodnie męskie - model 11Sztormiak spodnie pełnomorskie, wykonane są z tkaniny Belgijskiej firmy Concordia, 100% poliamidowej z membraną natryskową. Wszystkie szwy uszczelniane są taśmą przeznaczoną do odzieży technicznej. Specjalisty..

750,00zł Netto: 609,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 21

Sztormiak spodnie męskie - model 21     Sztormiak spodnie pełnomorskie stworzone z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina AquaPro produkowana jest w Szwajcarii na nasze specjalnie zamó..

980,00zł Netto: 796,75zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 15

Sztormiak spodnie męskie - model 15     Sztormiak spodnie pełnomorskie stworzone z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światow..

980,00zł Netto: 796,75zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie męskie model 22

Sztormiak spodnie męskie - model 22     Sztormiak spodnie pełnomorskie stworzone z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina AquaPro produkowana jest w Szwajcarii na nasze specjalnie zamó..

980,00zł Netto: 796,75zł

Wyświetlanie 1 do 10 z 10 (1 stron)