You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Koszyk jest pusty!

Kalosze żeglarskie i worki wodoodporne

Odpowiednie obuwie pozwala ochronić stopy i łydki przed przemoknięciem oraz przejmującym zimnem. W sklepie marki Hornet zakupicie Państwo kalosze męskie i damskie wyposażone w specjalny ocieplacz, składający się aż z trzech warstw. Mimo to, dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, nasze wyroby pozostają wyjątkowo lekkie. W kategorii dostępne są również worki wodoodporne z szelkami lub bez, w które zapakujecie Państwo niezbędny ekwipunek. Taki bagaż sprawdzi się na przykład podczas spływów kajakowych albo wypraw żeglarskich. Solidny materiał uchroni Wasz dobytek przed wilgocią, stanowiąc skuteczne zabezpieczenie dla cennych rzeczy.

Kalosze, czyli wartościowe uzupełnienie sztormiaków

Prezentowane w naszym asortymencie produkty chronią ich użytkownika przed dostawaniem się wody i wiatrem począwszy od kostki aż po czubek głowy. By jednak zapewnić sobie maksymalny komfort, należy wyposażyć się w odpowiednie obuwie, czyli w tym przypadku kalosze żeglarskie. W ofercie posiadamy zarówno modele damskie, jak i męskie, które zostały wyposażone m.in. w specjalną konstrukcję protektora stopy, wykazującego działanie antypoślizgowe. Buty dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy może je dopasować do indywidualnych potrzeb.

Worki żeglarskie to skuteczna ochrona dla posiadanego ekwipunku

W przypadku wybierania się na wodę, bardzo często istnieje potrzeba zabrania ze sobą niezbędnych rzeczy. Trudne warunki sprawiają jednak, że ekwipunek może ulec zniszczeniu, co niesie za sobą duże straty. W celu jego zabezpieczenia powstały właśnie specjalne worki, dzięki którym możliwe jest spakowanie przedmiotów bez narażania ich na uszkodzenie. Znajdujące się w naszym asortymencie modele zostały pokryte wodoodporną tkaniną z membraną, co zwiększa ich wytrzymałość oraz odporność np. na zawilgocenie.


Dostępne opcje

Kalosze męskie

Prezentowany model obuwia stanowi znakomitą ochronę stóp podczas żeglarskich wypraw. Podobnie jak model damski, kalosze męskie zostały wykonane z super lekkiego tworzywa typu EVA. Jest to materiał gwarantujący doskonałą termiczność, dzięki obec..

340,00zł Netto: 276,42zł

Dostępne opcje

Kalosze damskie

Ponadto prezentowane kalosze damskie ocieplane żeglarskie zostały wyposażone w wyjmowany ocieplacz, który można swobodnie wyjmować w celu np. jego umycia. Sam ocieplacz złożony jest z trzech warstw: filcu, folii termicznej, a także wełnianej wa..

340,00zł Netto: 276,42zł

Worek wodoodporny z szelkami 60L - model 073

Worek wykonany z tkaniny wodoodpornej z membraną, wszystkie szwy uszczelniane są taśmą. Od zewnątrz znajduje się duża sucha kieszeń, na zewnątrz dodatkowa kieszeń podręczna. Od dołu wszyty jest zamek wodoodporny o długości 45 cm, kryty patką – dzięki..

280,00zł Netto: 227,64zł

Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)