You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Koszyk jest pusty!

Galeria zdjęć

Spędzanie czasu wolnego na wodzie to dla wielu osób coraz popularniejszy sposób na życie. Nie do opisania adrenalina, odpoczynek od cywilizacyjnego zgiełku oraz zmagania z naturą potrafią uzależnić każdego. Wyprawa na pełne morze czy też ogromne jezioro nie powinny odbywać się bez odpowiedniego przygotowania, a jednym z kluczowych elementów ekwipunku jest wytrzymała odzież. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sztormiak pełnomorski musi prezentować wysoką jakość i być niezawodny niezależnie od okoliczności. I właśnie takie ubrania znajdują się w naszym asortymencie.

Wiemy jednak doskonale, że nawet najpiękniejsze słowa oraz zapewnienia nie oddadzą w pełni jakości naszych produktów. Wolimy bowiem, by wyprodukowane przez naszą firmę sztormiaki  przemawiały same za siebie. Z tego też względu stworzyliśmy galerię, w której mogą Państwo zobaczyć, jak prezentują się one w „akcji”. Autorami tych zdjęć nie jesteśmy wyłącznie my. Wiele fotografii jest autorstwa Państwa, czyli naszych klientów, którzy zdecydowali się na zakup i obdarzenie nas ogromnym zaufaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Więcej niż słowa - sztormiaki pełnomorskie sprawdzone w wymagających warunkach

Wychodzimy z założenia, że obrazy powiedzą Państwu o wyrobach marki Hornet więcej niż jakiekolwiek słowa. W tej kategorii zobaczyć więc można sztormiaki pełnomorskie nawet w najbardziej wymagających, a wręcz prawdziwie skrajnych warunkach. Nie straszny im siarczysty mróz, silnie wiejący wiatr czy też rzęsisto padający deszcz. Nasze produkty zostały sprawdzone na wielu wyprawach, a największym dowodem na to, że wypełniły należycie swoją funkcję, są Państwa uśmiechy znajdujące się na zamieszczonych fotografiach.

Sztormiaki dopasowane do sylwetki

Znajdujące się w galerii zdjęcia znakomicie prezentują nasze produkty w użyciu, a także to, jak dopasowują się one do sylwetki. Mogą Państwo zobaczyć na podstawie zamieszczonych fotografii wiele uszytych modeli i przekonać się, jak wyglądały nasze dotychczasowe realizacje. Dzięki temu mają Państwo znakomity punkt odniesienia i mogą w znacznie łatwiej określić własne potrzeby np. w przypadku zamówienia sztormiaka na wymiar.


Poniżej zamieszczamy zdjęcia nadesłane przez Państwa:

Grupa żeglarzy na łodzi w niebieskich sztormiakach Hornet

Żeglarze w kompletach niebieskich sztormiaków


Poniżej zdjęcia z wyprawy na Spitsbergen:


Żeglarz na łodzi w czerwonym sztormiaku komplecie

Żeglarze w czerwonych sztormiakach Hornet na łodzi