You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Koszyk jest pusty!

Sztormiaki damskie

W naszej ofercie znajduje się nie tylko specjalistyczna odzież dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Pasjonatki żeglowania znajdą tutaj damskie sztormiaki, które sprawdzą się w nawet najtrudniejszych warunkach na wodzie. Warto zaopatrzyć się w solidny strój chroniący przed porywistym wiatrem czy nieokiełzaną ulewą, aby uniknąć przemoczenia się i przeziębienia. Dostępne są spodnie na szelkach i kurtki, do kupienia osobno lub w zestawach. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w kompletny strój, który zabezpieczy Cię przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Wysokie kołnierze w naszych kurtkach skutecznie chronią przed dostawaniem się wody pod ubranie oraz w okolice twarzy i uszu, zapewniając pełen komfort noszenia nawet w najbardziej ulewny deszcz. Materiał użyty do wykonania oferowanych przez nas sztormiaków ma doskonałe parametry, dzięki którym są to tkaniny wodoszczelne, a zarazem pozwalające skórze oddychać. Dzięki temu nie są to zwykłe ubrania na niepogodę, a damska odzież do zadań specjalnych!


Szukaj w podkategoriach

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 41

Sztormiak komplet damski - model 41    Sztormiak pełnomorski stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych liderów w branży..

1 859,00zł Netto: 1 511,38zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 51

Sztormiak komplet damski - model 51 Znakomite właściwości oddychające, wodo- oraz wiatroodporność, a także funkcjonalność to zdecydowanie najważniejsze cechy prezentowanego modelu 51. Opisywany kompletny sztormiak pełnomorski został stworzony z t..

1 716,00zł Netto: 1 395,12zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 41

Sztormiak kurtka damska - model 41     Sztormiak kurtka pełnomorska stworzona z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych..

1 144,00zł Netto: 930,08zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 51

Sztormiak kurtka damska - model 51    Sztormiak kurtka pełnomorska stworzona z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina AquaPro produkowana jest w Szwajcarii na nasze specjalnie zamówienie. ..

968,00zł Netto: 786,99zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie damskie model 41

Sztormiak spodnie damskie - model 41     Sztormiak spodnie pełnomorskie stworzone z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze świato..

715,00zł Netto: 581,30zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie damskie model 51

Sztormiak spodnie damskie - model 51    Sztormiak spodnie pełnomorskie stworzone z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina AquaPro produkowana jest w Szwajcarii na nasze specjalnie zamówieni..

748,00zł Netto: 608,13zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 35

Sztormiak komplet damski - model 35     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych oraz p..

1 419,00zł Netto: 1 153,66zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 35

Sztormiak kurtka damska - model 35     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatok..

858,00zł Netto: 697,56zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie damskie model 35

Sztormiak spodnie damskie - model 35  <!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Wingdings; panose-1:5 0 0 0 0 0 0 0 0 0; mso-font-charset:77; mso-generic-font-family:decorative; mso-font-pitch:variable; mso-font-sig..

561,00zł Netto: 456,10zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 36

Sztormiak komplet damski - model 36     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych or..

1 419,00zł Netto: 1 153,66zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 36

Sztormiak kurtka damska - model 36     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokow..

858,00zł Netto: 697,56zł

Dostępne opcje

Sztormiak spodnie damskie model 36

Sztormiak spodnie damskie - model 36     Sztormiak spodnie pełnomorskie, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zat..

561,00zł Netto: 456,10zł

Wyświetlanie 1 do 12 z 28 (3 stron)