You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Koszyk jest pusty!

Kurtki

Szukasz odzieży wierzchniej, która będzie odpowiednia na podróż łódką lub dzień spędzony nad wodą? Odkryj naszą kolekcję, w której każda kurtka żeglarska damska została zaprojektowana z myślą o miłośnikach wodnych przygód. Nasze ubrania to połączenie funkcjonalności, stylu oraz ochrony przed różnymi kaprysami pogody. Dostępna odzież jest wiatro- i wodoszczelna i całkowicie nieprzemakalna. Spraw, by Twój następny rejs był nie tylko niezapomnianym doświadczeniem, ale i komfortowym wydarzeniem – wybierz model dla siebie i przekonaj się, jak przyjemne może być żeglowanie!

Jaka kurtka najlepsza na żagle?

Gdy słońce gra na wodzie, a wiatr dmuchający w żagle niesie Cię w dal, nie ma nic ważniejszego niż odpowiednie ubranie. Nasze damskie kurtki wiatroszczelne i wodoszczelne zapewniają nie tylko ciepło, ale także ochronę przed deszczem i silnym wiatrem. Dzięki specjalnym membranom i zapięciom ta nieprzemakalna odzież stanowi gwarancję, że pozostaniesz sucha nawet podczas najbardziej sztormowych dni. Wybieraj spośród szerokiej gamy kolorów i fasonów, które spełnią oczekiwania każdej żeglarki.

Jak dbać o kurtkę żeglarską?

Aby Twoja odzież żeglarska służyła Ci przez długie lata, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Po każdym rejsie pamiętaj o wyczyszczeniu jej z soli morskiej i piasku. Nieprzemakalne kurtki damskie wymagają również regularnego impregnowania, co zapewni długotrwałą wodoszczelność i ochronę przed wiatrem. Ubranie przechowuj w suchym i przewiewnym miejscu, aby uniknąć gromadzenia się pleśni na jego powierzchni i nieprzyjemnych zapachów.

Łącz styl z funkcjonalnością z kurtkami żeglarskimi dostępnymi w naszej ofercie!

Nie pozwól, by złe warunki pogodowe zaskoczyły Cię na wodzie. Wybierz swoje idealne damskie kurtki żeglarskie z naszej kolekcji już dziś! Z nami będziesz gotowa podjąć każde wyzwanie, jakie rzuci Ci natura. Obejrzyj naszą ofertę i znajdź nieprzemakalne, wodoszczelne i wiatroszczelne ubranie, które będzie Ci towarzyszyć w każdej przygodzie na morzu lub jeziorze. Zapraszamy na pokład komfortu i stylu, gdzie czeka na Ciebie profesjonalna odzież żeglarska!


Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 41

Sztormiak kurtka damska - model 41     Sztormiak kurtka pełnomorska stworzona z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych..

1 330,00zł Netto: 1 081,30zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 51

Sztormiak kurtka damska - model 51    Sztormiak kurtka pełnomorska stworzona z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina AquaPro produkowana jest w Szwajcarii na nasze specjalnie zamówienie. ..

1 180,00zł Netto: 959,35zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 35

Sztormiak kurtka damska - model 35     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatok..

1 040,00zł Netto: 845,53zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 36

Sztormiak kurtka damska - model 36     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokow..

1 040,00zł Netto: 845,53zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka model 34

Sztormiak kurtka damska - model 34     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokow..

1 040,00zł Netto: 845,53zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 37

Sztormiak kurtka damska - model 37     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatok..

1 040,00zł Netto: 845,53zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 33

Sztormiak kurtka damska - model 33     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatok..

1 040,00zł Netto: 845,53zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 31

Sztormiak kurtka damska - model 31     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatok..

1 040,00zł Netto: 845,53zł

Dostępne opcje

Sztormiak kurtka damska model 32

Sztormiak kurtka damska - model 32     Sztormiak kurtka pełnomorska, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatok..

1 040,00zł Netto: 845,53zł

Wyświetlanie 1 do 9 z 9 (1 stron)