You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Koszyk jest pusty!

Komplety

Strój, w którym wybierzesz się na morze powinien spełniać szereg zadań. Należą do nich: ochrona przed wiatrem i wodą, zapewnienie komfortu w ruchu, ogrzanie czy też zwiększenie widoczności (dzięki odblaskom). Ponadto istotne jest, by znajdowało się w nim miejsce na przydatne drobiazgi, na przykład kieszeń na telefon. Mając to na uwadze umieściliśmy w naszej ofercie damskie komplety sztormiaków spełniające wszystkie te zadania. Są przeznaczone specjalnie dla pań, które wybierają się na morze.

Na komplet składają się spodnie-ogrodniczki z regulowanymi paskami oraz kurtka. Oferowana odzież wykonana jest ze specjalnej, wodoodpornej tkaniny, która równocześnie pozwala skórze oddychać. Dzięki zastosowaniu poliuretanu z dodatkiem poliamidu kurtki i spodnie opierają się działaniu wiatru i silnemu ciśnieniu wody, a co więcej są odporne na otarcia. Zachęcamy panie do wyboru doskonałej jakości kompletów sztormiaków, które nie tylko są funkcjonalne, ale również świetnie dopasowują się do damskiej sylwetki.


Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 41

Sztormiak komplet damski - model 41    Sztormiak pełnomorski stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych liderów w branży..

2 200,00zł Netto: 1 788,62zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 51

Sztormiak komplet damski - model 51 Znakomite właściwości oddychające, wodo- oraz wiatroodporność, a także funkcjonalność to zdecydowanie najważniejsze cechy prezentowanego modelu 51. Opisywany kompletny sztormiak pełnomorski został stworzony z t..

2 020,00zł Netto: 1 642,28zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 35

Sztormiak komplet damski - model 35 Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć modeli specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych z myślą o kobietach. Prezentowany sztormiak pełnomorski damski utrzymany został w jaskrawej żółtej koloryst..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 36

Sztormiak komplet damski - model 36     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych or..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 34

Sztormiak komplet damski - model 34     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych or..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 37

Sztormiak komplet damski - model 37     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych ..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 33

Sztormiak komplet damski - model 33     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych ..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 31

Sztormiak komplet damski - model 31     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych ..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet damski model 32

Sztormiak komplet damski - model 32     Sztormiak pełnomorski, model specjalnie zaprojektowany dla kobiet. Wygodny i praktyczny, uwzględnia budowę anatomiczną kobiet. Sprawdzi się jednakowo na wodach śródlądowych, zatokowych ..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Wyświetlanie 1 do 9 z 9 (1 stron)