You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Koszyk jest pusty!

Kompletne sztormiaki męskie

Dla tych, którzy lubią praktyczne rozwiązania polecamy zakupy w zestawie. Wystarczy zakupić jeden z naszych kompletów sztormiaków i jesteś już prawie gotowy, by ruszyć na wodę! Skorzystaj z oferty zestawów, w których znajdziesz idealnie dopasowane do siebie elementy ubioru. Każdy komplet zawiera spodnie typu ogrodniczki oraz kurtkę, które razem zapewnią Ci doskonałą ochronę przed wodą i zimnym wiatrem. Okryją prawie każdą część ciała - od kostek, aż po czubek głowy. Każdy sztormiak dostępny jest w pełnej gamie rozmiarów, dzięki czemu możesz dopasować go do Twoich wymiarów i czuć się w pełni komfortowo podczas noszenia. Zastosowanie niezawodnych wodoodpornych oraz oddychających materiałów sprawia, że są to zestawy warte swojej ceny.

Produkt doskonały pod każdym względem - sztormiak męski komplet

Wyprawa na pełne morze to nie zabawa, dlatego też musisz być przygotowany na każde warunki. Do tego powinieneś odczuwać pewność, co do zabranego wyposażenia oraz stroju. O to ostatnie nie musisz się jednak martwić, o ile wybierzesz produkty znajdujące się w naszym asortymencie. W tej kategorii spotkasz się z odzieżą żeglarską w postaci spodni oraz kurtki, które składają się na komplet męski. Sztormiak w całości zapewni Ci ochronę przed dostawaniem się wody, zawilgoceniem, a także szalejącym wiatrem.

Funkcjonalność oraz komfort – wygodna odzież żeglarska w sklepie Hornet!

Prezentowane modele produktów ze względu na rodzaj przeznaczenia muszą wykazywać się najwyższą możliwą jakością. Dlatego też nie tylko całkowicie zabezpieczają praktycznie wszystkie części ciała przed dostawaniem się wody oraz wiatrem, ale także posiadają szereg dodatkowych atutów. Większość modeli została wyposażona w możliwość regulacji pasa (dla zwiększenia komfortu użytkownika czy też wewnętrzną kieszeń na telefon komórkowy.


Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 02

Sztormiak komplet męski - model 02 Wytrzymały i odporny na każde warunki atmosferyczne. Model 02 został wykonany z belgijskiej tkaniny poliamidowej 100 %, dwuwarstwowej z membraną marki Concordia. Prezentowany sztormiak pełnomorski męski zo..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 08

Sztormiak komplet męski - model 08Podczas żeglowania warto mieć na sobie ubiór, który będzie widoczny niezależnie od sytuacji. Utrzymany w czerwonej kolorystyce sztormiak pełnomorski zdecydowanie wpisuje się w powyższe stwierdzenie. Prezentowany mode..

1 750,00zł Netto: 1 422,76zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 09

Sztormiak komplet męski - model 09 Prezentowany model 09 to męski sztormiak pełnomorski charakteryzujący się nie tylko niezwykle widocznymi emblematami odblaskowymi, ale przede wszystkim znakomitymi właściwościami wodo- oraz wiatroodpornymi. Zost..

1 990,00zł Netto: 1 617,89zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 14

Sztormiak komplet męski - model 14     Sztormiak pełnomorski stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych lideró..

2 790,00zł Netto: 2 268,29zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 13

Sztormiak komplet męski - model 13     Sztormiak pełnomorski stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych lideró..

2 320,00zł Netto: 1 886,18zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 10

Sztormiak komplet męski - model 10 Utrzymany w ciemnych barwach z jasnymi motywami model nr 10 jest doskonały dla osób, które cenią sobie tego rodzaju kolorystykę. Sztormiak pełnomorski męski, tak jak w przypadku innych wariantów opisywanej że..

1 950,00zł Netto: 1 585,37zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 11

Sztormiak komplet męski - model 11      Sztormiak pełnomorski stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych lider..

2 100,00zł Netto: 1 707,32zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 21

Sztormiak komplet męski - model 21     Sztormiak stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina AquaPro produkowana jest w Szwajcarii na nasze specjalnie zamówienie. Wyżej wymi..

2 590,00zł Netto: 2 105,69zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 12

Sztormiak komplet męski - model 12     Sztormiak pełnomorski stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina produkowana jest przez firmę F.O.V. Jest ona jednym ze światowych lideró..

2 590,00zł Netto: 2 105,69zł

Dostępne opcje

Sztormiak komplet męski model 22

Sztormiak komplet męski - model 22     Sztormiak pełnomorski stworzony z oddychających, wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin z impregnacją DWR. Tkanina AquaPro produkowana jest w Szwajcarii na nasze specjalnie zamówienie. ..

2 590,00zł Netto: 2 105,69zł

Wyświetlanie 1 do 10 z 10 (1 stron)